تا افق دات کام

همیشه روئیای داشتن یک سایت تاثیرگذار را داشتم، خودم طراح سایت بودم و بیشتر از ده سایت در زمینه های مختلف راه اندازی کردم و چون فقط طراح سایت بودم با ورود به هر حوزه یک مسیر اشتباه برای خودم رقم می زدم، از مسیرهای اشتباه خسته شدم و همه ی سایت ها را رها کردم.

 

ادامه ی داستان

 

 نتوانستم علاقه ام را به تحقق روئیایم که یک سایت بی نظیر بود را فراموش کنم، بنابراین کارشناسی ارشد را تجارت الکترونیک انتخاب کردم، طی مدت تحصیلم تحقیقات بسیار زیادی را انجام دادم و هزاران سایت را در کشورهای مختلف بررسی کردم و به دنبال مواردی بودم که باعث موفقیت آنها شده بود، بعد از این همه تلاش متوجه شدم، داشتن یک سایت تاثیرگذار و قابل اعتماد آسان است، فقط نیازمند رعایت نکات و داشتن تخصص های لازم است.

یک روز تصمیم گرفتم همه ی تخصص های لازم را به صورت کامل یاد بگیرم و روئیایم که داشتن یک سایت بی نظیر بود را جامعه ی عمل بپوشانم، رفتم دنبال اینکه تخصص های لازم را کسب کنم، دهها دوره شرکت نمودم، صدها کتاب را مطالعه کردم و محصولات بسیار زیادی را تهیه و استفاده کردم.

بسیاری از آموزش ها تاثیرگذار بود و خیلی از آنها هم مسیر اشتباه یا ناقص بود و بعضی از آنها هم من را به حاشیه برد.

در آموزش هایی که یاد گرفتم متوجه شدم بسیاری از نکات را عنوان نکرده اند و من با آزمون و خطا آنها را یاد گرفتم، همین موضوع زمان زیاد و هزینه ی بالایی برایم در بر داشت، تا اینجا که آمده بودم بخوبی درک میکردم چرا بالای ۹۵ درصد از کسب و کارها در سال های اول تاسیس ورشکست می شوند.

تصمیم جدیدی گرفتم که مجدداً یک سایت راه اندازی کنم تا کسانیکه به دنبال ایجاد یک سایت موفق هستند، بدون آزمون و خطاهایی که من انجام دادم و زمان های زیادی که صرف کردم و هزینه های بالایی که پرداخت نمودم، در امن ترین، آسان ترین و پرسرعت ترین مسیر، سایت خودشان را ایجاد کنند. و من تمام آموزه های خوم را در آن سایت قرار دهم، و آن سایت تا افق دات کام است.

دربار ما تا افق دات کام

کورش باباجانی

مدیر سایت کورش باباجانی

سلام، من کورش باباجانی هستم و خیلی خوشحالم در خدمت شما و مدیر وب سایت تا افق دات کام هستم.

لطفا صبر کنید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تا افق دات کام است. کپی با ذکر منبع آزاد است. طراحی توسط: مهیار پارس آرا